Контакти

(067) 551 24 20

info@decorelhome.com.ua

Графік роботи

Пн - Пт с 10:00 до 18:00

Лофт

ЛОФТ

Лофт - приміщення, переобладнане під житло, з індустріального - колишні цехи фабрики або склади. Стиль народився на Мангетені в 40-х роках ХХ століття. Оскільки земля в центрі Нью-Йорка стала стрімко дорожчати, фабриканти змушені були переносити виробництво за межі міста. Тоді й з'явилася ідея переобладнати покинуті фабрики і склади під житло. Спочатку такі приміщення стали атрибутом богемного життя. Вони користувалися популярністю у представників творчих професій: художників, музикантів, рекламістів. Сьогодні стиль лофт - це величезне приміщення (100 і більше квадратних метрів) з високими стелями і великими вікнами.

Внутрішніх перегородок практично немає. Відокремлюються тільки спальні, туалет і ванна, а іноді навіть не відокремлюють і їх.

Простір слугує фоном для оригінального оздоблення. А в ньому зазвичай переважають метал, скло і пластик. Залишки труб промислової вентиляції не приховують, а навпаки виставляють напоказ.

Стіни не обштукатурюють, а залишають грубу цегляну кладку або голий бетон.

В українських реаліях знайти колишнє індустріальне приміщення придатне для модернізації під житло вкрай складно. Тому дизайнерам доводиться створювати інтер'єри в стилі лофт, що називається, з нуля.

Часто для цього використовують мансарди або верхні поверхи багатоквартирних будинків. Це не дивно, адже лофт перекладається як «горище». Облаштувати так можна і міську квартиру, і заміський будинок.

up