Контакти

(067) 551 24 20

info@decorelhome.com.ua

Графік роботи

Пн - Пт с 10:00 до 18:00

 

Серветка rose 40 * 40 см re006

159 грн 85 грн
- +
Артикул RE006

Розмір: 40 * 40 см

Артикул: RE006

Опис: 50% бавовна 50% поліестер

Виробництво Польща

Loading...
up