Контакти

(067) 551 24 20

info@decorelhome.com.ua

Графік роботи

Пн - Пт с 10:00 до 18:00

Інтер'єр з душою - кухня в стилі КАНТРІ

КУХНЯ В СТИЛІ КАНТРІ - КРАСА, ЯКА МОЖЕ ТРИВАТИ ВІЧНО!

Мода – дуже примхлива пані! Вона не постійна, як погода навесні. Сьогодні модно одне, а завтра – зовсім інше. Але якщо з гардеробом усе набагато простіше, то як бути з оформленням інтер’єру? Адже облаштовуючи житло, його власники прагнуть створити атмосферу тепла і затишку, та наповнити дім предметами, які не набридатимуть та тішитимуть око роками. Тут на допомогу прийде, мабуть, один з найдушевніших стилів – КАНТРІ.

 

Стиль кантрі – загальне визначення, яке об’єднює  сільський стиль усіх країн світу. Він включає в себе  прованс і рустик, американський та британський сільський стиль, стиль альпійських шале і тосканських вілл. Це давно уже не стиль заквітчаних шпалер і скатертин в клітинку, це надзвичайно цікавий та сучасний тип інтер'єру.

 

Даний стиль найкраще підходить для оформлення кухні, і не має значення, чи це кухня в великому заміському будинку, чи в тісних квадратних метрах квартири, головне дотримуватись головних ідей кантрі:

  • Натуральні матеріали та природні текстури. Дерев'яна підлога, балки на стелі, стільниця з каменю - усе це відмінні риси стилю
  • Світлі пастельні тони. Білий, кремовий, оливковий, пісочний, ніжні, наче вигорівші на сонці кольори ідеально пасують стилю кантрі.
  • Використання текстилю. Легкі лляні фіранки, скатертини, серветки, подушки та накидки на крісла - усе це додає тепла та затишку сільській кухні.
  • Посуд. Посуд в стилі кантрі не ховають в шафках та шухлядах, його розкладають на відкритих полицях та в старовинних сервантах, навмисне створюючи відчуття деякого безладу.
  • Декор. В якості декору на кантрі-кухні можуть виступати будь-які кухонні аксесуари та предмети побуду: обробні дошки, кошики, миски, сотейники, усе, чого "душа забажає".
up