Про завзятість, впертість та мідні кухлі

Коктейль "Московський мул" або як, завдяки впертості, досягти успіху.

                    

 

Історія появи відомого коктейлю

           Коктейль «Московський мул» (Москоу мул), хоч і має російську назву, але, як і більшість коктейлів, був придуманий у США. Історія появи данного коктейлю досить цікава та вартує Вашої уваги. Після скасування «сухого» закону в кінці 30-х років минулого століття, тогочасний бізнесмен Джон Мартін намагався просунути на американському ринку горілку «Смирнов», однак його намагання зазнали поразки, що дуже засмутило підприємця. Одночасно з ним, інший американський джентельмен Джек Морган практично розорився виготовляючи імбирне пиво, яке через низьку міцність та надто солодкавий присмак, не мало попиту на просторах США.

         Одного разу зустрівшись абсолютно випадково в барі, молоді підприємці вигадали оригінальний вихід з свого важкого положення - вони придумали коктейль, в якому горілка і пиво змішувалися в пропорції три до одного. Для реклами та підвищення інтересу до свого дітища, замовили кілька хвалебних статей в місцевих газетах. Ефект вийшов саме таким, яким його очікували побачити:  усі бажали замовити розрекламований коктейль, і відповідно власникам барів довелося закуповувати імбирне пиво і горілку великими партіями.

           Назву ж коктейль отримав через походження горілки, адже у більшості вона асоціювалася саме з Росією, ну а впертість творців в просуванні придуманого ними коктейлю, можна порівняти, хіба що,  з упертістю мула.

   

Мідний кухоль - родзинка коктейлю

           На початку війни коктейль став шалено популярним у всіх найбільших містах, подавався у кращих барах і ресторанах. Але Друга світова війна призупинила виробництво до самого 1947 року. Після відновлення виробництва у приготування коктейлю була додана родзинка, що стала пізніше його відмінною рисою - подавати напій належало в спеціальних мідних кухлях.

         До сьогоднішніх  днів коктейль   «Московський мул» не втрачає своєї популярності, адже її підігріває реклама за участі багатьох знаменитостей, таких, як до прикладу, відомий режисер та актор Вуді Ален.

          Якщо ж Ви не любитель алкогольних напоїв, ви можете використовувати чашки Moscow COPPER для теплих морсів, пуншів, какао чи просто чаю. Адже їх неповторний дизайн та вишуканий мідний блиск стане родзинкою навіть святкового сервірування, тим більше, що сучасна індустрія пропонує великий асортимент мідних чашок, це і чашки з золотистим напиленням, з рельєфною поверхнею чи з імітацією патини.

          Мідна чашка стане чудовим подарунком і прекрасним доповненням інтер’єру.

 

 

             

 

             

 

 

 

up