Весняна колекція вже у продажу!

Після довгої зими ми помічаємо, як наступає весна. Вона вривається в наші вікна свіжим повітрям, яке несе в собі запах зеленого листя, аромат свіжої трави, сонця і шалений настрій! Весною розквітають не тільки дерева — ми розквітаємо із-середини: починаємо більше посміхатися, радіти дрібницям. Дівчата скидають теплі пальта та вдягають плаття (що не може не радувати чоловічі очі), а ці довгі прогулянки місто та планування подорожей…

Ось і ми, спокушені настанням весни, вже розставили нову весняну колекцію на своїх поличках. Для ґаздинь ми приготували чарівні фартушки та тисячу дрібничок, які постійно потрібні на кухні. Тепер пироги та торти стануть ще смачнішими, бо з любов’ю та на гарному посуді, чай та кава ще ароматнішими, тому що з улюблених чашок, а мрії про море ще реальнішими — тому що маємо візуальні підставки під гаряче та розноси з морською тематикою.

collage_photocat

Тож заходьте у гості в чарівних світ декору, кухонних дрібниць та прикрас для осели Decor el Home. Ми раді допомогти Вам у виборі подарунків, як для рідних, так і для себе!